Witamy na stronie

Publicznego Przedszkola Samorządowego

w Markowiczach

INTERDYSCYPLINARNY PROJEKT EDUKACYJNY MIGOWY DLA DZIECI

W roku szkolnym 2022/2023 nasze przedszkole bierze udział w projekcie edukacyjnym ,,Migowy dla dzieci". ????

Zabawy z językiem migowym, to wyjątkowa możliwość DLA KAŻDEGO DZIECKA. Harmonijny rozwój na płaszczyźnie motorycznej, emocjonalnej, społecznej i intelektualnej. Rozwój kreatywnego myślenia, zapamiętywania, koordynacji wzrokowo-ruchowej, tolerancji, empatii, świadomości otaczającego nas świata, to tylko początek długiej listy korzyści, które są niezwykle ważne dla każdego dziecka. ????

Organizatorem projektu jest MiguMig-zabawy z językiem migowym.

LISTA PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA

18 sierpnia 2022 r. na drzwiach wejściowych do przedszkola została zamieszczona lista kandydatów przyjętych do przedszkola.

Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli „Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola” zostały przyjęte do przedszkola.

Życzenia na wakacje

Wszystkim przedszkolakom i ich Rodzicom

życzymy wspaniałych, pogodnych i roześmianych wakacji.

Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych chwil i wrażeń.

Do zobaczenia we wrześniu! :)

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA

8 kwietnia 2022 r. – na drzwiach wejściowych do przedszkola została zamieszczona lista  kandydatów przyjętych do przedszkola.