Witamy na stronie

Publicznego Przedszkola Samorządowego

w Markowiczach

NIEBIESKIE IGRZYSKA 2024

UWAGA UWAGA - WAŻNE OGŁOSZENIE!!! :????

Nasze przedszkole bierze udział w akcji Niebieskie Igrzyska!????????????

Z tej okazji zapraszamy wszystkich chętnych na Przedszkolne Igrzyska Sportowe - ,,Niebieskie Igrzyska”, które odbędą się dnia 28.04.2024 r. o godzinie 14:00 w naszym przedszkolu - Publiczne Przedszkole Samorządowe w Markowiczach. ????

WSTĘP WOLNY - ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!????

Zachęcamy do ubrania się w coś niebieskiego! ????????

Niebieskie Igrzyska pokazują jak wspaniale dzieci z autyzmem mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych i wspólnotowych. Niebieskie Igrzyska mają pokazać, że każdy może być sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości. Celem igrzysk jest także zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat autyzmu. ????????

ALE TO NIE WSZYSTKO!????

Podczas Igrzysk odbędzie się charytatywna zbiórka pieniędzy organizowana m.in. przez Radę Rodziców.

Wszystkie zebrane tego dnia pieniądze przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację mamy dziecka z naszego przedszkola. Po ciężkiej chorobie potrzebuje naszego wsparcia w powrocie do zdrowia - liczymy na Was!????

Szczegóły na plakacie.

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO DALSZEGO POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO

Dziś o godzinie 12:00 na tablicy ogłoszeń w przedszkolu (naprzeciwko drzwi wejściowych) zamieszczona została lista kandydatów zakwalifikowanych do dalszego postępowania rekrutacyjnego. Wszystkie osoby, które złożyły wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 zostały zakwalifikowane. ??

Od dziś do 27.03.2024 r. do godziny 15:00 (środa) należy złożyć potwierdzenie woli przyjęcie dziecka do przedszkola, które dostępne jest w przedszkolu oraz do pobrania w linku poniżej:

W razie pytań zachęcamy do kontaktu! ????

TERMINY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

ZARZĄDZENIE NR 17/2024 WÓJTA GMINY KSIĘŻPOL z dnia 30 stycznia 2024 roku w sprawie: ustalenia terminów rekrutacji do klas pierwszych w szkołach podstawowych oraz do Publicznego Przedszkola Samorządowego w Markowiczach i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Księżpol, na rok szkolny 2024/2025.

Link

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE 2023

Przypominamy!

30 i 31 sierpnia 2023 r. o godzinie 10:00 zapraszamy nowych przedszkolaków wraz z rodzicami na zajęcia adaptacyjne. Podczas zajęć dzieci będą miały okazje poznać przedszkole, swoich wychowawców oraz koleżanki i kolegów.

Serdecznie zapraszamy! :)