Lista kandydatów zakwalifikowanych do dalszego postępowania rekrutacyjnego (uzupełniająca)

10 miesięcy temu

Lista kandydatów zakwalifikowanych do dalszego postępowania rekrutacyjnego w rekrutacji uzupełniającej.

25 lipca 2023 r. w przedszkolu na drzwiach wejściowych została zmieszczona lista kandydatów zakwalifikowanych do dalszego postępowania rekrutacyjnego w rekrutacji uzupełniającej. Wszyscy kandydaci, których wnioski zostały złożone w przedszkolu zostali zakwalifikowani do dalszego postępowania.

PRZYPOMINAM O KONIECZNOŚCI PISEMNEGO POTWIERDZENIA WOLI ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA.

Należy to uczynić do dnia 31 lipca 2023 r. do godz. 15.00.

Druki „potwierdzenia” dostępne są w przedszkolu. Można je także pobrać i wypełnione dostarczyć do przedszkola.

Link do pobrania druku:

Lista kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych zostanie zamieszczona w przedszkolu na drzwiach wejściowych w dniu 1 sierpnia 2023 r. o godz. 12.00.

Dyrektor przedszkola

Dorota Bednarz-Żuk