NIEBIESKIE IGRZYSKA 2024

18 dni temu

UWAGA UWAGA - WAŻNE OGŁOSZENIE!!! :????

Nasze przedszkole bierze udział w akcji Niebieskie Igrzyska!????????????

Z tej okazji zapraszamy wszystkich chętnych na Przedszkolne Igrzyska Sportowe - ,,Niebieskie Igrzyska”, które odbędą się dnia 28.04.2024 r. o godzinie 14:00 w naszym przedszkolu - Publiczne Przedszkole Samorządowe w Markowiczach. ????

WSTĘP WOLNY - ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!????

Zachęcamy do ubrania się w coś niebieskiego! ????????

Niebieskie Igrzyska pokazują jak wspaniale dzieci z autyzmem mogą uczestniczyć w zajęciach sportowych i wspólnotowych. Niebieskie Igrzyska mają pokazać, że każdy może być sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości. Celem igrzysk jest także zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat autyzmu. ????????

ALE TO NIE WSZYSTKO!????

Podczas Igrzysk odbędzie się charytatywna zbiórka pieniędzy organizowana m.in. przez Radę Rodziców.

Wszystkie zebrane tego dnia pieniądze przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację mamy dziecka z naszego przedszkola. Po ciężkiej chorobie potrzebuje naszego wsparcia w powrocie do zdrowia - liczymy na Was!????

Szczegóły na plakacie.