PIERWSZE ZAJĘCIA DZIECI Z GRUPY MOTYLKI I SŁONECZKA

3 miesiące temu

Od 1 lutego 2024 r. rozpoczęliśmy realizację projektu grandowego ,,Na dobry początek' organizowany przez fundację BGK. Fundacja wsparła nasze działania poprzez grant w wysokości 20 000 zł, na realizacje projektu ,,Równe Szanse', za co serdecznie dziękujemy.????

Za pozyskane fundusze powstała sala ogólnodostępna dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola, pełna inspirujących materiałów Montessori, dających dzieciom możliwość rozwijania ich zainteresować, wiedzy i umiejętności w sposób swobodny. ????

Celem projektu jest:

- zapewnienie harmonijnego i wszechstronnego rozwoju dziecka według jego indywidualnych potrzeb;

- wprowadzenie elementów pedagogiki Marii Montessori w naszym przedszkolu;

- wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci zamieszkujące tereny wiejskie;

- rozwijanie relacji interpersonalnych, umiejętności współpracy w grupie, kreatywności, sprawności manualnej i ruchowej bez względu na trudności rozwojowe dzieci. ????

Jako pierwsi naszą sale poznały dzieci z grupy ,,Motylki' i ,,Słoneczka'. ????????

Fundacja BGK