WARSZTATY SZYCIA PLUSZOWYCH MISIÓW

W czwartek Motylki wzięły udział w warsztatach szycia pluszowych misiów w ramach projektu ,,Seniorzy i dzieci'. Starszaki były zachwycone! Dziękujemy Paniom z Klubu Seniora ,,Malwa' oraz Gok Księżpol za zaproszenie oraz zorganizowanie ciekawych zajęć dla dzieci!

WIZYTA POLICJANTA W PRZEDSZKOLU

W poniedziałek nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość, który opowiedział nam o swojej pracy oraz udzielił lekcji na temat tego, jak być bezpiecznym. Dziękujemy Panu Policjantowi za poświęcony czas oraz ciekawe zajęcia!

WYCIECZKA DO ,,KRESOWEJ OSADY

5 czerwca dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Kresowej Osady. Przedszkolaki stworzyły własne mydełka i słodkości podczas warsztatów oraz bawiły się na dmuchanych zjeżdżalniach. Był to dzień pełen radości.

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszej stronie na Facebooku.